Ponad pięćdziesiąt lat doświadczenia i zaufania

gradient line

Każde urządzenie przeznaczone do przetwarzania sygnału audio i reprodukcji dźwięku jest niepowtarzalne i zasługuje na wyjątkową oprawę. Pragniemy przedstawić Państwu nowy produkt w ofercie naszej firmy, którym są Stoliki i Podstawy dla komponentów oraz całych systemów audio-video. Jest on owocem pasji i miłości do muzyki, dobrego brzemienia, oraz techniki audio. O słuszności zapewnienia stabilnego fundamen­tu urządzeniom przetwarzającym dźwięk, takim jak wzmacniacze, odtwarzacze CD lub wreszcie kolumny głośnikowe entuzjastów muzyki i audiofilów przekonywać nie trzeba.

Materiały wykorzystywane do produkcji tego typu produktów powinny charakteryzować się przede wszystkim dużą zdolnością izolacji od drgań pochodzących od podłoża oraz tłumienia wszelkich drgań pochodzących od samego urządzenia. Jednocześnie bardzo ważne jest zachowa­nie wysokiej sztywności i stabilności całej konstrukcji.

Granit, kamień naturalny o strukturze krystalicznej, doskonale spełnia powyższe kryteria. Posiada on wysoki współczynnik pochłaniania drgań mechanicznych, a dzięki twardości i dużej gęstości jest w stanie zapewnić stabilną podstawę dla Państwa urządzeń. Innym argumentem przemawiającym za słusznością takiego rozwiązania są względy estetyczne. Polerowany kamień naturalny sprawi, że Państwa system audio będzie się prezentował jeszcze bardziej efektownie.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość wprowadzania dowolnych modyfikacji w konstrukcji stolików obejmujących np zmianę liczby i kształtu blatów lub zmianę odstępu pomiędzy półkami. Wszystkie stoliki są wykonywane ręcznie z największą starannością co sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

gradient line
Stoliki Audio - Seria Alfa
Seria Alfa jest podstawową grupą produktów, w której skład wchodzą cztery modele, Rhea, Rhea Grand, Kronos oraz Kronos Grand.

Stoliki z serii Alfa charakteryzują się prostymi, klasycznymi kształtami. Każdy z modeli dostępny jest w dwóch wersjach, z nogami o przekroju prostokątnym lub kołowym, wykonanymi z toczonych walców granitowych. Wykonane są w całości z kamienia, z polerowanych płyt granitowych, oferowane w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych oraz wielu dodatkowych, dostępnych na życzenie klienta.

Galeria Realizacji
Granit Czarny
1. Granit Czarny
Granit Czarny
2. Granit Czarny
Granit Czarny
3. Granit CzarnyO Firmie Historia Zakładu Nagrobki i Grobowce Pomniki i Tablice Wnętrza Stoliki Audio Materiały Kontakt
 
Do góry